קייטנות וחוגים

Please check your short code, no records available.

קייטנות וחוגים

רק בקייטנת עיר הילדים 1,000 מטר של הנאה לילדים ושלווה להורים.
רק בעיר הילדים, מבצע חסר תקדים: 100 ש"ח בלבד

אז מה מקבלים?

+ צוות מיומן אחראי ומנוסה
+ כוכבי גאליס
+ ימי בריכה
+ ארוחת בוקר עשירה
+ ארוחת צהריים חמה
+ מתנפחים

והמון המון כייף!!!

 
לקראת הקיץ והחופש הגדול המתקרב הבא, הורים רבים חוששים ומחפשים פתרון לילדים בזמן החופשה הארוכה מבית הספר. בין אם מדובר בילדים צעירים הזקוקים לפתרון שמרטפות בשעה שההורים מוסיפים לעבוד (ימי החופשה הניתנים במערכת החינוך במדינת ישראל אינם קרובים להיות תואמים לימי החופשה הנהוגים במשק לכלל העובדים), ובין אם בפתרון תעסוקתי לילדים גדולים יותר שאמנם יכולים להסתדר ללא שמרטף ברביצה בת חודשיים מול הטלוויזיה בסלון, קייטנות הן סיפור יקר למדי והבילויים והאטרקציות מותירים את ההורים עם חשש לשלומם במהלך הקיץ כולו.

בעת בחירת קייטנה יש לתת את הדעת על מספר דברים:
המקום- למרות היציאות החוזרות ונשנות לבילויים, לכל קייטנה ישנו מקום מובנה בו מתקיימת ההתכנסות והיציאה אל הטיולים היומיים, וכן במקום זה מתקיימים חלק ניכר מימי הפעילות. חשוב לוודא כי מדובר במקום מוסדר ברישיון, מתאים לילדים, מוצל בחלקיו החיצוניים וממוזג במבנים המוצעים בו.

צוות- נהוג לשכור לחודשי הקיץ לעבודה בקייטנות בני נוער, שמהווים כח עבודה זול יותר מאנשי חינוך מקצועיים. אין פסול בדבר שבני נוער (ובתנאי שהם ראויים ואחראים) ישולבו בליווי וטיפול בילדי הקייטנות, אולם יש לוודא כי בראש הקבוצה עומד אדם מבוגר בעל ניסיון עם ילדים שיוכל במקרה הצורך להפעיל שיקול דעת וידאג לא רק להנאת הילדים, אלא לפני הכל לבטיחותם. דבר נוסף חשוב הוא מספר אנשי הצוות בכל קבוצה, שיתאים לגודלה.

אוכל- אמנם ידוע כי בחופשת הקיץ, בין הטיולים הרבים, הילדים מגדלים קיבה נפרדת לממתקים וחטיפים, אולם אין מדובר בתחליף למזון בריא. גם אם סדר היום מכתיב לא מעט ארוחות בכריך, חשוב להעניק להם כריכים המכילים חלבון וירק, פרי לצד כל ארוחה, ולהקפיד הן על מגוון לטובת כל סוגי הילדים והן על איכות וטריות.

בעולם הילדים שבמודיעין מתקיימות קייטנות קיץ מהנות לילדים ובעלות רמת בטיחות גבוהה ותזונה איכותית, המבטיחות שקט נפשי להורים, וזאת במחירים הוגנים ותוך הענקת תמורה מלאה בכל יום פעילות.

בשאר ימות השנה המקום מציע הפעלות וחוגים הכוללים מבחר אטרקציות ותחומי עניין לשעות הפנאי של ילדיכם.