עיר הגדולים

Please check your short code, no records available.

עיר הגדולים

 
גם לילדים הגדולים יש מה לעשות בעיר הילדים, עמדות מולטימדיה, שולחנות משחק ועוד שלל אטרקציות לגילאים 5-10

ילדים הם אינם מקשה אחת, וישנם הבדלים לא קטנים בתחומי העניין והבילוי בין הגילאים השונים. החיבור המשותף לילדים בכל הגילאים הוא החיבור הטבעי לצחוק, להנאה ולכיף. ילדים בכל הגילאים (וגם לא מעט מבוגרים) פשוט אוהבים לשחק. אולם אופי המשחק, הסגנון ורמת הגירוי הנדרשת עולה עם השנים.

לא מעט משפחות בעלי ילדים בגילאים שונים מוצאות את עצמן מתקשות להחליט כיצד לבלות את שעות הפנאי יחד כמשפחה. בעוד שהילדים הקטנים מוקסמים מצבעוניות ורמת הגירוי שלהם מובילה את המשפחה אל שלל המתנפחים במשחקיות המקומיות, הילדים הגדולים יותר ואפילו בני הנוער שבמשפחה מעדיפים להישאר בבית אל מול המחשב או להתחבר לשעות ארוכות אל מכשיר האקסבוקס או כל קונסולת משחקים מתוחכמת אחרת שברשותם.

שרית ומוטי לסרי , היזמים והמייסדים של עיר הילדים במודיעין נתנו את הדעת בדיוק על הבעיה הזאת, והקימו בתוך עיר הילדים שבבעלותם את עיר הגדולים. בתוך מתחם משחקיית הענק המשתרעת על פני 1000 מטרים של הנאה צרופה, דאגו למתחם פרטי ונוח, המציע מגוון עמדות מולטימדיה המביאות את המשחקים המתקדמים ביותר הקיימים כיום בשוק, לצד משחקים מסורתיים ואהובים, וכן מבחר שולחנות משחק בניהם סנוקר, ביליארד, הוקי שולחן ועוד. המתחם מתאים לילדים החל מגיל חמש ועד גיל עשר בהגדרה, אולם לא מן הנמנע שתמצאו שם בני נוער ואפילו מבוגרים (במיוחד לילד שאיבד את אבא מומלץ לחפש שם) נכנסים לטורנירים של משחקים לשעות ארוכות של הנאה בהן הם מאבדים כל תחושת זמן, ומאפשרים להוריהם בילוי איכותי ושקט בקפיטריה ולאחיהם הקטנים את שחרור האנרגיה וההשתוללות במשחקיה, מבלי לנדנד שוב ושוב ולשאול מתי הולכים הביתה.

המקום מתאים לבילוי חווייתי ומשפחתי במקום אך גם לאירועים כגון ימי הולדת ומסיבות סיום לילדים הגדולים שכבר אינם מעוניינים במשחקיות וליצנים, אולם טרם הגיעו לגיל בו מסיבת ריקודים, ודי- ג'יי הם משאת נפשם והם מעדיפים את הבילוי במשחקים משותפים. לגדולים יותר ניתן בהחלט לשלב די- ג'יי במסיבת דיסקו ססגונית ומהנה.