חוגגים בעיר הילדים

Please check your short code, no records available.

מסיבות סוף שנה לגנים

חגיגה גדולה לכל ילדי הגן!
בעיר הילדים תחוו חוויה שונה מכל מה שחוויתם עד היום.
הילדים יהנו מהפעלה מיוחדת בחדר קסום וצבעוני עם שלל פעילויות והכי חשוב: כייף כייף כייף!
כיבוד לילדים, שתייה קלה ונקניקיה בלחמנייה (ניתן לשדרג לפיצות).

צילום מגנטים – מזכרת לכל ילדי הגן.
ובנוסף, DVD של אין כמוטי לכל הילדים.
בואו לחגוג איתנו:-)

חוגגים בפעם הראשונה

הבייבי שלכם גדל והגיע לגיל שנה! יום הולדת שנה הוא אירוע מרגש במיוחד, בעיקר כשמדובר בילד ראשון. יש שאומרים שהילד לא יזכור דבר, אבל מבחינתו, החיוך שלכם ושלו

באותו היום אומר הכל!
במסיבת יום ההולדת תקבלו חדר לחגוג בו וזמן משחק במשחקייה שמותאמת גם לגיל הרך.

החבילה מותאמת ל-40 ילדים ובתום החגיגה כל הילדים יקבלו במתנה את ה-DVD של "אין כמוטי".

נשמח לחגוג ולהתרגש אתכם !!!

לפרטים:
054-9427710
054-2051313

סיבות למסיבה קיימות אין ספור, ובלא מעט פעמים מוצאים את עצמם הורים פעילים בשילוב עם גננות ומורות, מחפשים את הדרך להפיח עניין והנאה בילדים הצעירים, אשר ככל שחולפות השנים, עולה סף הגירוי שלהם ולא פשוט להוציא מהם את תחושת הוואו, עליה טורחים כולם מסביבם.

כבר בגיל שנה, עם הגיעו של יום ההולדת הראשון, עולה הצורך לציין את האירוע בנוכחות בני משפחה וחברים, ולמרות הידיעה כי תינוק בגיל שנה לא יזכור אמנם את חגיגת יום ההולדת או חוויות מהגיל הזה בכלל, מקיימים את המסיבה לא בעבור הזיכרונות אלא בעבור ההנאה והאושר של התינוק ביום הולדתו, בו יתקבצו סביבו אנשים אוהבים ואהובים ויעריפו עליו תשומת לב ואהבה.

בגיל שנה משחקיה צבעונית וססגונית תענה על הצורך, מוזיקה משמחת ועוגה מרשימה יסייעו להשלמת החגיגה, ולהורים נותר לדאוג לבחור במקום המתאים, בעיקר אם מדובר בכמות אורחים גדולה, ולהפעלה שתתאים לילדים בכל הגילאים, עניין המאפיין ימי הולדת לקטנטנים בשל הזמנת בני דודים, חברים עם ילדים וכדומה.

בעיר הילדים שבמודיעין מקיימים מסיבות יום הולדת ואירועים נוספים, לילדים בכל הגילאים. הקו המנחה הוא הנאה של הילדים המעניק שקט להורים, לשבת בקפיטריה המושקעת שבמקום, ליהנות מכוס קפה ומגוון מתוקים, לשוחח ולהתעדכן, בעוד שהילדים משחררים פרצי אנרגיה על המתנפחים ונקודות המשחק השונות, וחוגגים בעזרת הפעלה מותאמת המחברת ילדים בגילאים שונים.

גם מסיבות סיום שנה ניתן לחגוג במקו, לילדים החל מגיל הגן ועד גיל עשר, כאשר לכל גיל מותאמת חבילת יום הולדת אטרקטיבית, הפעלה שמתאימה לגיל הילדים, שימוש חופשי בזמן מוגדר באטרקציות של המקום וחדר אירוע מעוצב לקיום טקס הסיום, הקראת הברכות וחלוקת המתנות המסורתית.

השילוב בין מקום המתאים לילדים צעירים, לילדים מתבגרים ומאפשר מקום של נוחות ושלווה להורים, מייצר בית לאירועים של ילדי מודיעין והסביבה שנהנים בכל פעם מחדש להגיע, להתחבר לצוות המסור במקום ולחגוג נקודות ציון דרך לאורך הילדות וההתבגרות שלהם, וכמובן להוריהם שנחסך מהם הצורך להפיק ולארח אירועים בעצמם.