חבילת ימי הולדת

חבילת ימי הולדת

מסיבת יום ההולדת תמשך שעתיים, מתוכם 45 דקות הפעלה מתוך מגוון רחב של
אפשרויות (ביניהן כמובן גם המופע המחשמל של אין כמוטי).
בתום ההפעלה יערך טקס עוגה שבו נשיר ונשמח את ילד/ת יום ההולדת ולאחר
החגיגה, זמן משחק במשחקייה. בזמן המשחקים, צוות עיר הילדים יאפר ויעטר בקעקועים את כל הילדים.
החבילה מותאמת ל-40 ילדים ובתום החגיגה כל הילדים יקבלו במתנה את ה-DVD של "אין כמוטי". לילדים נגיש פיצות טעימות ואיכותיות שמוגשות במקום וקנקני שתייה עם מים ופטל.
נשמח לחגוג איתכם !!!

חבילה יום הולדת משודרגת

בנוסף לכל מה שכוללת חבילת יום ההולדת הבסיסית, יצלמו את כל הילדים למגנט ואתם ההורים תקבלו את התמונות על דיסק בתום החגיגה.

בחדר יום ההולדת יקבלו הילדים בנוסף לנקניקיה בלחמניה גם חטיפים שתייה ושערות סבתא.
כל ההורים יקבלו קופונים לקפה בקפיטריה.

ניפגש בשמחות

השכרת חדר יום הולדת

רק בעיר הילדים, חבילת השכרה שכוללת את אחד מחדרי יום ההולדת היפיפיים שלנו וכניסה למשחקייה ל-40 ילדים.

אז מה עוד ?

יודעת כל אמא כי ההחלטה להרות ולהביא ילדים לעולם, הוסיפה לה מספר תארים ומקצועות בלי קשר לרמת ההשכלה שלה ועיסוקה בחיים. בין המקצועות בולטים תפקידה כנהגת, מורה פרטית, מבשלת, כובסת ומנקה, אחות רפואית, רופאה ומנתחת במקרה הצורך ("אמא תוציאי לי את הקוץ הזה. איה, זה כואב. תוציאי אבל בלי לגעת") , שופטת עליונה ("זה הוא התחיל אמא", אבל אני הייתי כאן קודם"), ומפיקת אירועים.
האחרון מתבטא באהבה מספר פעמים בשנה בעבור אימהות מעורבות במיוחד: מסיבת חנוכה, מסיבת סיום, ארגון מדורת ל"ג בעומר, מסיבת סיום וכדומה, אך גם אימהות המנסות להימנע ממנו דרך קבע נקראות לדגל לפחות פעם בשנה להפקת אירוע יום ההולדת ליורש העצר.

ההחלטה על מקום אטרקטיבי ומושך, קישוט וארגון המקום, תכנון והכנת הכיבוד להנאת הילדים ולרווחת המבוגרים שהסתננו לאירוע, בחירת והזמנת ההפעלה ועוד. וכל זאת בתיאום מושלם בין בעלי המקצוע, הנהלת המקום והילד הפרטי שלכם שמתפקד כרודן תובעני ולא מוכן לפשרות משום סוג.

בדיוק לטובת האימהות הללו (בפוליטיקלי קורקט נהוג לומר הורים מתוך הבנה שיש אבות שהם שותפים מלאים בחלוקת המטלות, אבל מהניסיון שלנו את שיחת הטלפון וההחלטה מקבלת תמיד האמא), מציעה עיר הילדים שבמודיעין חבילת ימי הולדת אטרקטיבית, המותירה להורים את האפשרות להגיע כאורחים נינוחים עם ילדיהם, ללא טרחה והכנות מייגעות, ולאפשר לילד ולחבריו לבלות בילוי מושלם.

בחבילה הבסיסית אנו מציעים מסיבת יום הולדת בת כשעתיים, בחדר יום ההולדת מאובזר ומקושט, הפעלה בת 45 דקות לבחירה ממגוון הפעלות איכותיות ומוכרות, טקס עוגה בו תוענק כל תשומת הלב לילד/ת יום ההולדת, זמן חופשי לבילוי בעיר הילדים, במשחקיה ובמגוון האטרקציות, צוות בידור שימתין לילדים המעוניינים בזמן זה ויאפר אותם, ויעטר אותם בקעקועים ססגוניים, ובסיום ארוחה הכוללת לחמנייה בנקניקיה / פיצה ושתיה, ודיסק DVD במתנה.

למעוניינים ניתן יהיה להרחיב את החבילה ולהוסיף צילום מגנטים, חטיפים, שערות סבתא, שובר קפה להורים ועוד.

ילדי מודיעין והסביבה מכירים את עיר הילדים ומחוברים אליה, ועריכת מסיבת יום ההולדת במקום היא בבחינת הגשמת חלום מבחינתם. לפרטים ושריון תאריך התקשרו עוד היום.

ניפגש בשמחות!

לבירורים אנא חייגו

מוטי 054-7474926

שרית 054-9427710

עינב 054-2051313