הפקות ואירועים

הפקות אירועים בעיר הילדים

עיר הילדים בין היתר מתמחה בהפקת אירועים המותאמים לילדים עד גיל 10
ימי הולדת, בריתות, אטרקציות משוגעות לכל המשפחה, צוות בידור ומנחים, הכל הכל ובמקום אחד, התקשרו עוד היום אם גם אתם רוצים הפקת יום הולדת, או סתם אירוע מיוחד בעיר הילדים.

יש לא מעט מן המשותף באירועים המיועדים למבוגרים עם אלה המיועדים לשמח ילדים. השוני הוא כמובן בדברים הטכניים: גיל הילדים מחייב בידור והפעלה תלויי גיל על פי גיל החוגגים והמשתתפים, הכיבוד במרבית המקרים יהיה מתאים לחך הילדים הבררן ולקיבה הנפרדת שהם משריינים בעבור מתוקים בלבד, והאנרגיות המתפרצות המחייבות השגחה מתמדת על כל שובב שמה שהוא עלול להעלות בדעתו. יחד עם זאת, המשותף בין האירועים לכל הגילאים, הוא הפקתם היא עבודה קשה המצריכה מקצוענות ללא פשרות, יצירתיות, היכרות עם גורמים ובעלי מקצוע רבים בתחום, דייקנות ויכולת ארגונית למופת, והראיה של כל אחד העומד מולך על צרכיו והעדפותיו. תגמול הגבוה ביותר מגיע אף הוא מתחום הפקת אירועים: עולם בו שמחה, התלהבות וחגיגה הם פועל יוצא של הצלחת העבודה.

המורכבות הגדולה ביותר בהפקת אירוע, דומה להרכבתו של פאזל. לשלב את המקום המושלם, שיהיה פנוי במועד המתאים, להזמין את המפעיל שמתמחה בהפעלת בני אותו הגיל בהצלחה, לשלב את הקייטרינג/ דוכני מזון/ הכיבוד הרצוי, לחבר אטרקציות על פי משאלות הלב של החוגג/ת, וכל זאת תוך תיאום מושלם בין כל הללו, עמידה בזמנים, ללא תקלות ושמירה על בטיחות האורחים המוזמנים. אין ספק שמדובר בעניין למקצוענים.

בעיר הילדים שבמודיעין מתמחים בהפקות אירועים לילדים ולמשפחה כולה בכל התחומים: ימי הולדת לכל הגילאים, ברית מילה ובריתות, מסיבות סיום ועוד. המקום מציע מגוון הפעלות ואטרקציות המיועדות לטווח גילאים רחב, וכן משתף פעולה עם בעלי מקצוע מתחומים שונים בניהם די-ג'יי, צלמי סטילס, וידאו ומגנטים, מפעילי ימי הולדת ועוד. יתרונו של שיתוף הפעולה הזה מתבטא הן במחירים אטרקטיביים יותר שיוכלו להשיג בעבורכם, וכן בסינון בעלי המקצוע הטובים ביותר לאחר שנים רבות של ניסיון.

בעיר הילדים יציעו לכם את קיום כל האירועים במקום, או שכירת צוות מקצועי להפקת האירוע שלכם בכל מקום אחר בו תבחרו לקיים אותו. ניהול האירוע, הזמנת נותני השירותים והניצוח על התזמורת כולה- בידי צוות הפקת אירועים מן השורה הראשונה.

התקשרו ל 050-2939325 לפרטים,
או מלאו את הטופס הבא ונציג/ה שלנו יחזור אליכם עוד היום עם כל הפרטים:

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נייד: (חובה)

נושא

ההודעה שלך