ברית בעיר הילדים

Please check your short code, no records available.

ברית/ה בעיר הילדים

 

ברית מילה לרך הנולד הוא אירוע שבמרבית המקרים נקבע ומתוכנן בזמן קצר במיוחד (לרוב שמונה ימים במקרה של ברית מילה לבן זכר, אולם גם כאשר מדובר בבריתה מעדיפים לערוך את האירוע סמוך ככל האפשר למועד הלידה). סוג האורחים הוא מגוון, שכן מדובר באירוע למשפחה ולחברים, אולם בלא מעט מקרים כולל כמות גדולה של ילדים במגוון רחב של גילאים.

קיום האירוע באולם לא תמיד יתאים במקרים מעין אלה, שכן זה יחייב את בעלי האירוע להוסיף על האירוח גם הפעלה לילדים, וזאת באופן טבעי תכסה רק חלק מקבוצות הגיל של המוזמנים. משום כך מציעים בעיר הילדים הנמצאת במודיעין, קיום של אירוע ברית מילה (או בריתה כמובן), במקום המציע הן מקום הולם וראוי לארח בו את בני המשפחה והחברים של ההורים הצעירים, והן שטח רחב ידיים הכולל מגוון אטרקציות והפעלות לילדים ובני נוער בכל הגילאים.

בחדר האירוע, אותו ניתן לעצב ולקשט בהתאם ניתן לקיים את הטקס עצמו, לשלב קבלת פנים מפוארת, עיצוב מרהיב ומתאים בבלונים, צילומי סטילס וצילומי ניו בורן לאלבום מזכרת מרגש למשפחה, צילום מגנטים להורים, פינת קפה איכותית לאורחים והגשת קינוחים מתוקים עוצרי נשימה ביופיים ובטעמם. הילדים יוכלו ליהנות מהפעלה המוזמנת מראש, ומעבר לכך מזמן חופשי בממלכה של ילדים הכוללת משחקיית ענק, מתנפחים, ג'ימבורי, מתקני לונה פארק, חדר לילדים גדולים המזמין למשחקים בשולחנות משחק ועמדות מולטימדיה ועוד מבחר הנאות והצעות לבילוי.

אין ספק כי לא מדובר באירוע שגרתי בו האורחים מסבים סביב שולחן לארוחה, אולם ההנאה באירוע מסוג זה הן למבוגרים והן לילדים היא מובטחת. ידוע כי הנאתם של הורים מתחילה בתעסוקה של ילדיהם. כאשר הילדים מוצאים את עצמם מתרוצצים בין תחנות המשחק וההפעלה המרובות ואינם משתעממים לרגע, הוריהם פנויים לברך, לשוחח, לאכול ולבלות עם חברים ובני משפחה, מה שהופך את ההנאה שלהם למושלמת.
עיר הילדים שנמצאת במודיעין, משמשת ומזמינה את כל תושבי המרכז להגיע, להתרשם ולערוך אירועים בסגנון קצת אחר יחד אתנו.